Wakacje z dziećmi Agroturystyka Majątek Kryjany

Majątek Kryjany w Wężówce to rodzinna agroturystyka, połączona z czynnym gospodarstwem rolnym na Mazurach.

Jeśli planujecie wakacje z dzieckiem, trafiliście w dobre miejsce. Tutaj, z dala od miasta, odpoczniecie od hałasu i nieustannego pośpiechu, a dla Waszych dzieci nie zabraknie atrakcji i możliwości do zabawy.

Atrakcje dla dzieci: duży teren zielony, plac zabaw (huśtawki, hamak, zjeżdżalnia, domek, piaskownica, zabawki do piasku, trampolina), jeździki, rowerki, pchacze, sanki, górka na sanki, możliwość kontaktu ze zwierzętami gospodarskimi (konie, kucyki, króliki, świnki, krówki), przejażdżki na kucyku, kącik zabaw dla dzieci (zabawki, klocki, puzzle, tablica, kredki, książki, domek), tv z bajkami.

Pokój i łazienka - udogodnienia dla niemowląt i małych dzieci: łóżeczko drewniane i turystyczne dziecięce z pościelą (5 szt.), dodatkowe poduszki, koce, ręczniki, wanienka, podnóżek, przewijak, nocnik, nakładka na sedes, niania elektroniczna.

Jadalnia - udogodnienia dla niemowląt i małych dzieci: wysokie krzesełko (4 szt.), podgrzewacz butelek i słoiczków, plastikowe sztućce i naczynia, plastikowe śliniaczki, kącik do zabawy.

ATRAKCJE DLA CAŁEJ RODZINY

Co ciekawego czeka na dzieci na wsi? Przede wszystkim zwierzęta.

Wszystkie maluchy przechodzą fascynację gospodarstwem, więc widok krówek i koni na pastwisku, karmienie i głaskanie królików, czy nawet wizyta w chlewiku - to dla nich niezapomniane chwile.

Dodatkowo, w gospodarstwie mieszka też pies oraz niezliczone koty, kociaki i kocięta w różnym wieku.
Z myślą o Waszych szkrabach powstał tu również plac zabaw.

Starsze dzieci, które zwykle szukają innych rozrywek, z pewnością znajdą je w ogrodzie.powered by webEdition CMS