Agroturystyka na Mazurach

Jeśli chcą Państwo spędzić urlop pełen wrażeń z dala od miejskiego gwaru, skosztować swojskiego, ekologicznego jadła to serdecznie zapraszamy do naszej agroturystyki do "Majątku Kryjany".

MAJĄTEK KRYJANY TO TRADYCYJNA AGROTURYSTYKA W CZYNNYM GOSPODARSTWIE ROLNICZYM Z ORGANICZNYM WYŻYWIENIEM I ZWIERZĘTAMI.

Jesteśmy laureatami konkursu ZIELONE LATO 2010 w którym zajęliśmy III miejsca w kategorii - Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne w woj. Warmińsko Mazurskim.

"Agroturystyka – obejmuje organizowanie pobytów turystom przez rodzinę rolniczą we własnym gospodarstwie  rolnym.  Obejmuje również różne świadczone usługi: przejażdżki bryczką, kuligi, łowienie ryb, rowery".

Położenie

Wężówka – malowniczo położona wieś, w województwie Warmińsko – Mazurskim, 4 km od Gminy Wydminy, 25 km od Giżycka (stolicy Mazur), 25 km od Ełku oraz 30 km od Olecka, 250 km od Warszawy.

Gospodarstwo znajduje się w otoczeniu lasów, pól, łąk. W bezpośredniej bliskości naszego gospodarstwa znajdują się unikatowe jeziora: Czarne (900m), Białe (900m) oraz Wydmińskie (ok. 4 km). Przez naszą wieś płynie strumyk – Żmijówka. Od tegoż potoka pochodzi nazwa wsi Wężówka.

Misja, wizja, wartości.

Naszą misją jest pokazanie Gościom wciąż jeszcze naturalnej, prawdziwej polskiej, zdrowej wsi. Chcemy aby wszyscy czuli się u nas "jak u mamy", aby  mogli doznać ciepła rodzinnego, radości, pozytywnego nastawienia, pysznego, swojskiego, ekologicznego jadła. Dbamy również o to aby stworzone przez nas (Gospodarzy) gospodarstwo przetrwało na pokolenia. To, co robimy, robimy dla Gości i przez Gości prosto z serca, z umiłowania do ziemi.

 
Wersja Polska 
Galeria zdjęć
Agroturystyka Majątek Kryjany Wężówka
Rezerwacja  
  Majątak Kryjany aktualna reserwacja  
Znajdź nas na Facebooku  
  Majątek Kryjany na Facebooku  
 
 
Kontakt Facebook   Acrobat Reader installieren
 
  Majątek Kryjany - Wężówka - Agroturystyka na Mazurach
Wężówka 18 | 11-510 Wydminy
Tel: +48 510 195 395 | E-Mail: kontakt(@)kryjany.pl

START | metryka
rezerwacja | cennik
rekreacja | wyżywienie
CMS WebEdition Version 7.0.4.0
  © 2008 - www.krowy-jersey.pl, all rights reserved.  
  Nasi Partnerzy:  
  www.supportserwis.com - Serwis Komputerowy Legionowo  
  www.suerteprzewodnicy.pl - Usługi Przewodnickie  
 
powered by webEdition CMS